Türk Tedarikçi Günü

TÜREK ‘Türk Tedarikçi Günü’: Yerel Gücümüz Küresel Fırsatlarla Bir Araya Gelirse!

12. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi bu yıl büyük heyecan verici yeni bir uygulamaya daha ev sahipliği yapıyor. Avrupa rüzgar sektörünün güçlü temsilcisi WindEurope işbirliği ile düzenlenecek olan ‘Türk Tedarikçi Günü’ etkinliği, her biri çok deneyimli ve son derece geniş açılarına sahip yenilikçi sanayicilerimizi küresel fırsatlarla aynı çatı altında toplayacak. Türk Tedarikçi Günü, Türk sanayicileri ve rüzgar enerjisi sektörünün global devleri arasında interaktif bir buluşma noktası haline gelecek.

Türk Tedarikçi Günü Nedir?
Türk Tedarikçi Günü, Türkiye’nin rüzgar enerjisi sektörünün büyümesine katkıda bulunan tedarikçileri ve Türk sanayisinin yüz akı işletmelerimizi bir araya getiren özel bir etkinliktir. Bu etkinlik rüzgar enerjisi değer zincirinin her aşamasında faaliyet gösteren yerel ve global şirketleri bir araya getirerek verimli ve gelecek vaat eden işbirliği fırsatları oluşturmayı amaçlıyor. Türk Tedarikçi Günü, rüzgar enerjisi sektörünün ülkemiz ekonomisine olan katkısını ve tedarik alanındaki yetkinliklerini vurgulamak için bir de özel bir platform rolü üstlenecek. Sektörün önde gelen firmaları bir yandan ürün ve hizmetlerini sergilerken bir yandan da Türk sanayicileriyle iş birliği olanaklarını keşfetmek için TÜREK çatısı altında toplanacak. TÜREK böylece işini en iyi yapan yerli ve uluslararası firmaların yurt içinde ve yurt dışında yeni iş fırsatlarına erişebilmeleri için güçlü bir köprü oluşturacak.

Katılımcılar ayrıca uluslararası bağlantılar kurabilme imkanı yakalayarak küresel pazarlarda daha fazla varlık gösterebilmek ve yeni işbirliği fırsatlarına ulaşmak için dünya genelinden iş profesyonelleri ile iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

Siz de Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi’ne katılarak ‘Türk Tedarikçi Günü’ etkinliği çerçevesinde aktif rol üstlenebilir, sektördeki tüm yetkinliklerinizi sergileyebilir ve global firmalarla işbirliği fırsatlarını değerlendirerek uluslararası sulara yelken açabilirsiniz!

Gelin geleceğin enerji dünyasına birlikte adım atalım!