Geleceğin Rüzgarı

Geleceğin Rüzgârı: Yarının Rüzgâr Enerjisine Bir Bakış

Sürdürülebilir enerji çözümlerinin sadece bir seçenek değil rüzgar enerjisi sektörü, değişimin ön saflarında yer almaktadır. Bu anlamda, değişim rüzgarlarında yol alırken ufkun ötesinde ne olduğunu tahmin etmek bir gerekliliktir.

7-8 Kasım tarihlerinde Türkiye’de düzenlenecek olan Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi (TÜREK), “Geleceğin Rüzgârı” başlığı altında vizyoner oturumlar sunmaktan dolayı gurur duymaktadır. Bu oturumlar sizi, rüzgâr enerjisindeki yakın ilerlemelerin, zorlukların ve olasılıkların panoramik bir görünümünü sunarak, zaman içinde bir yolculuğa çıkaracaktır.

Kanaat önderlerini, yenilikçileri ve sektör paydaşlarını bir araya getiren “Geleceğin Rüzgârı”, rüzgâr enerjisinin gelişen dinamiklerini derinlemesine incelemeyi amaçlamaktadır. Panelistlerimiz, teknolojik yenilikler ve altyapı gelişmelerinden, politika çerçevelerine ve sürdürülebilirlik ölçümlerine kadar rüzgâr enerjisinin geleceğine yön verecek konuları tartışacaktır.

Oturumlar kapsamında aşağıdaki önemli konular ele alınacaktır:

Elektrik Enerjisi Depolama Oturumu: LI-ION ve Alternatif Teknolojiler ile Yeşil Hidrojen
Kalkınma Ajansları Oturumu: Hidrojen, Depolama ve Rüzgâr Enerjisi Alanlarında Devam Eden Projeler ve Gelişim Planları

Yenilenebilir bir devrimin eşiğinde olduğumuz gerçeğini göz önünde bulundurduğumuzda, “Geleceğin Rüzgarı”, Türkiye ve diğer coğrafyalarda rüzgar enerjisinin geleceğinin neler getireceğine dair aydınlatıcı bir etkinlik olmaya hazırlanmaktadır. İster tecrübeli bir profesyonel ister yeni bir girişimci isterseniz araştırmacı ya da sadece yenilenebilir enerji meraklısı olun, “Geleceğin Rüzgârı” rüzgâr enerjisi hakkındaki anlayışınızı şekillendirecek bir etkinlik vaat etmektedir.

Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi’nde bize katılın ve rüzgâr enerjisiyle güç bulan bir geleceğe destek vererek, bu dönüştürücü diyaloğun bir parçası olun.